Beebidega kinos käiku on pered saanud nautida juba 15 aastat


Beebidega kinos käiku on pered saanud nautida juba 15 aastat
"Beebiga kinno"Forum Cinemas AS

"Beebiga kinno" alustas oma tegevust Coca-Cola Plazas juba aastal 2004, ja kuna see osutus üpriski populaarseks, siis oleme nüüdseks selle toreda üritusega liikunud ka Tartu Ekraani ja Viljandi Centrum kinodesse,” märkis Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner.

"Beebiga kinno" teeb eriliseks see, et filmide heli on vaiksem ja valgust on saalis tavaseanssidega võrreldes rohkem. Saali saab kaasa võtta turvahälli või kandelina, milles pisibeebi saab filmi ajal vajadusel uinuda. Laps võib filmi ajal istuda süles või emme-issi kõrvalistmel, mis on alati boonusena emme kohaga kaasas, saalis võib filmi ajal julgelt ringi liikuda ja vajadusel ka saalist väljas käia. Saalide juures on mähkimiseks laud ja mikrolaineahi beebitoidu või piima soojendamiseks. Lisaks saab eriseansi ajaks jätta kärud selleks päevaks eraldi loodud valvatud käruparklasse.

“Eks see on selge, et tegelikult on “Beebiga kinno” mõeldud rohkem lastega kaasas olevatele vanematele, kui lastele endale, kuid sellegipoolest on filmivalik alati selline, et see sobiks kõikidele saalis viibijatele,” selgitas Kärner. “See üritus on lastevanematele hea võimalus kino külastada ilma, et peaks muretsema, et beebiga tegelemine kuidagi teiste filmielamust segama hakkaks ning lisaks on see lastevanematele lihtsalt tore kohtumispaik.”

Eriürituste kavast leiab nii meelelahutuslikke kui ka väärtfilme, samuti värskelt linastuvaid laste- ja perefilme beebisõbralikus 2D versioonis. Eesmärk on ennekõike pakkuda head filmielamust, meeldivat ajaviidet ja toredat vaheldust argipäevale.

Lisaks filmielamusele saab seansilt kaasa ka vahvaid kingitusi kodus nautimiseks.

"Beebiga kinno" Forum Cinemas AS