FOTOD | Uues Eesti komöödias "Asjad, millest me ei räägi" löövad kaasa Jan Uuspõld, Egon Nuter, Rain Tolk, Sten Karpov ja Liis Karpov


Üleeelmisel nädalal algasid Riias uue Eesti suhtekomöödia "Asjad, millest me ei räägi" võtted. Filmis lööb kaasa suur hulk tuntud Eesti näitlejaid, linateos jõuab kinodesse 2020 aasta alguskuudel.

Uus kodumaine mängufilm “Asjad, millest me ei räägi” toob meieni viie erinevas vanuses paari suhteprobleemid ja salafetišid. Selgeks saab seegi, millised tagasilöögid võivad olla asjadel siis, kui oleme otsustanud oma partneritele avaldada kogu tõe selle kohta, mis meile magamistoas tegelikult kõige rohkem meeldib.


Filmis teevad kaasa mitmed kodumaised tipptegijad, nende seas Jan Uuspõld, Ragne Pekarev, Kait Kall, Klaudia Tiitsmaa, Egon Nuter, Liina Tennosaar, Rain Tolk, Jekaterina Novosjolova, Sten Karpov ja Liis Karpov.

Seotud lood:

Filmi lavastajateks on Eesti-Läti tandem Andrejs Ekis ja Tanel Ingi, kes tegid koostööd ka paari aasta taguse menukomöödia “Svingerid” võtetel.

Suhtekomöödia võtteperiood kestab kuni oktoobri keskpaigani ning kinodesse peaks linateos jõudma esimeste eellinastustega järgmise aasta sõbrapäeval. Seejärel laiemal rindel juba 6. märtsil ehk naistepäeva nädalavahetusel.

“Asjad, millest me ei räägi" näol on tegemist Austraalia 2014. aasta komöödiafilmi "Little Death" uusversiooniga