Järgmine Indiana Jones võib olla naine!


Järgmine Indiana Jones võib olla naine!
"Indiana Jones ja kristallpealuu kuningriik"Forum Cinemas AS

Me teame, et "Indiana Jones 5" on valmimas, ettevalmistused juba käivad, järgmisel aastal algavad võtted ning film linastub 2020. aasta 10. juulil. Pearolli naaseb muidugi ka Harrison Ford, kuid see jääbki tema jaoks seeria viimaseks filmiks, sest 75-aastane Ford ei jää enam nooremaks, aga filmiseeria saab jätkuda ka temata ning režissöör Steven Spielberg on valmis peaossa palkama ka naise.

"Indiana Jonesi" seeria režissöör Steven Spielbergi uus film "Valmistub esimene mängija" ("Ready Player One") on kinodesse jõudnud ning naudib muidugi suurt edu, tõestades taaskord, et Spielberg on blockbusterite kuningas.

Režissöör andis hiljuti kõmulehele The Sun mõista, et vajadusel on ta valmis vahetama Indiana Jonesi näiteks Indiana Joani vastu, sest temal poleks selle vastu midagi, kuna ta kasvas üles tugevate naiste keskel ja on alati üritanud kõiki võrdselt kohelda. Näiteks said "Salajaste paberite" ("The Post") rollide eest Tom Hanks ja Meryl Streep täpselt sama palju palka.

Lisaks kinnitas Spielberg, et "Indiana Jones 5" jääb kindlasti Harrison Fordi, kes on antud rollis üles astunud neli korda, jaoks viimaseks, aga seeria jätkub temata. Kuidas ja kellega? Seda ei tea veel ka režissöör, aga tal on selleks veel aega, sest viies osa valmib alles 2020. aastaks.