Lekkis "Rogue One: A Star Wars Story" uus treiler


Lekkis "Rogue One: A Star Wars Story" uus treiler
"Rogue One: A Star Wars Story"Forum Cinemas AS

15. juulil algas Londonis "Star Warsi" fännidele pühendatud koosviibimine. Lavale astus ka 16. detsembril linastuva "Rogue One: A Star Wars Story" režissöör Gareth Edwards ja operaator Greig Fraser, kes näitasid fännidele kaadritaguseid klippe ning kostitasid neid ka täiesti uue treileriga, mida pole isegi veel ametlikult avalikustatud.

"Rogue One: A Star Wars Story" leiab aset enne "Star Wars: Osa IV - Uus lootus" algust ning räägib loo mässajatest, kes varastavad esimese Surmatähe plaanid, et need Impeeriumi alistamise eesmärgil vastupanuliikumise juhtidele üle anda. Režissöör Edwardsi sõnul on tegemist sõjafilmiga ja see on ka üks põhielemente, mis eristab seda kõikidest teistest "Star Warsi" filmidest, kuigi see olevat olnud ka põhjus, miks nõudis Disney lisavõtteid. Eeskuju võeti näiteks Steven Spielbergi "Reamees Ryani päästmisest" ja muidugi ka "Star Warsi" viiendast filmist "Impeeriumi vastulöök".

Londonis kohal olnutele näidati ka värsket treilerit, mida üks külastaja ka salaja üles filmis. Treileri lõpus andis endast märku ka Darth Vader! Treileri ametlik versioon peaks ilmuma üsna pea.

Seotud lood:

Paistab, et treiler on maha võetud. Nüüd tuleb ainult oodata!

Koosviibimise käigus tehti avalikuks ka tiesti uus poster:

"Rogue One: A Star Wars Story" Forum Cinemas AS