Stingi saatemeeskond käis öösel Coca-Cola Plazas jäähokit vaatamas


Sting Saku Suurhallis 12.06.2019
Sting Saku Suurhallis 12.06.2019Foto: Madis Veltman

Eestis esinemise järel soovisid 12. juuni öösel Stingi saatvad sõbrad ja bändi liikmed vaadata kuskil neile olulist jäähoki matši ning panid selleks kinni lausa kaks Coca-Cola Plaza saali, et lõpuks elasid viiekesi kell kolm öösel 458 istekohaga iSense saalis kaasa oma lemmikmeeskonnale.

Stingi meeskonna poolt edastati palve, et Sting ja ta sõbrad sooviksid kuskil vaadata neile väga olulist Bostoni ja St. Louis jäähokimeeskondade mõõduvõttu ning kui nad seda heas kvaliteedis vaadata ei saa, siis sõidavad nad lihtsalt Bostonisse kohapeale võistlust vaatama.

Lõpuks broneeriti kell kolm öösel toimuva ülekande nägemiseks Forum Cinemas Coca-Cola Plazas A. Le Coq Sviit ja kino suurim iSense saal.

Sting ise küll võistlust vaatama ei jõudnud, kuid kohale tuli lõpuks viis Stingi meeskonna liiget, kes algselt suundusid A. Le Coq Sviiti, aga kuna iSense saal avaldas neile suurt muljet, siis võeti Sviidist snäkid kaasa ja nauditi ülekannet suurimas võimalikus kinosaalis, mis mahutab muidu kokku 458 istekohta.

iSense saal Forum Cinemas AS